Balon Tasarla

Balon baskı uygulaması için minimum miktar 1000 adettir. 1000 adetten az olan baskı talepleri için miktarlar 100 ve 250 adet olarak standartlaştırılmış olup sadece kişiye özel baskı talepleri kabul edilebilecektir.

Doğum günü, evlilik, sevgililer günü, sünnet düğünü gibi özel günleriniz için aşağıdaki bilgileri doldurarak özel baskı talebinde bulunabilirsiniz. İleti, mesaj, fotoğraf gibi unsurların balon üzerine uygulanması mümkündür. Baskı, sadece fotoğraf ya da sadece yazı olarak uygulanabileceği gibi yazı ve fotoğraf bir arada da uygulanabilecektir. Talebinize göre çeşitli varyasyonlar oluşturulabilir.

Hangi amaçla kullanılacağı konusunda ” tasarım notunuz” bölümüne bilgi girişi yapılması balon tasarımınızı konsepte uydurmamıza yardımcı olacaktır. Örneğin doğum günü ile ilgili bir talepte bulunduğunuzda, verdiğiniz bilgiler,doğum günü ile ilgili clipartlarla özelleştirilir.

Sipariş oluşturulduktan sonra, balon üzerindeki görünümünü yansıtan ön çalışma tarafınıza gönderilecektir. E-posta ya da telefon yoluyla gerekli kısımlar revize edilecek; onayınızı takiben siparişiniz baskıya alınarak sevk edilecektir.