Fotoğraf Baskılı Balon

Balon üzerine fotoğraf baskı uygulaması yapılabilmektedir. Tarafımıza göndermiş olduğunuz fotoğraflar grafik bölümünde işlenerek basılabilir hale getirilir. Fotoğraflar, balon yüzeyine tek renk olarak uygulanır.

Fotoğraf baskısı uygulanacak balon renklerinin sayısını isteğinize göre çoğaltabilirsiniz. Sadece belli bir rengi tercih edebileceğiniz gibi karışık balon renklerini de tercih edebilirsiniz. Uygulamanın balon üzerindeki görünümünü yansıtan çalışma tarafınıza mail olarak ulaştırılır, onayınızı takiben balon baskı departmanına alınarak uygulama yapılır.

Fotoğraflı balon uygulaması için 12” , 17”, 27 ” ve kalp balon seçeneklerini tercih edebilirsiniz; ancak 17” punch ve 27” jumbo balonların dilimli yapıya sahip olmasından dolayı fotoğraf, yuvarlak ve kalp balonlarda göründüğü gibi pürüzsüz olmayacaktır. Balon cinsi tercih edilirken bunun göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Fotoğraf baskılı balon için balon renk seçiminde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır istenilen renk ya da renkler fiyat farkı olmaksızın tercih edilebilir. Balon baskı rengi ise tek renk olmalıdır. Siyah tercih edilmesi daha iyi sonuçlar verecektir. Fotoğraf baskılı balon

 

fotograf baskılı balon

Özel günleriniz için fotoğraf baskılı balon yaptırabilirsiniz. Balon üzerine fotoğraf da dahil olmak üzere tüm unsurlar uygulanabilir. Tarafımıza göndermiş olduğunuz fotoğraflar grafik bölümünde işlenerek basılabilir hale getirilir. Fotoğraflar, balon yüzeyine tek renk olarak uygulanır.

Balon üzerine fotoğraf baskısı uygulanacak balon renklerinin sayısını isteğinize göre çoğaltabilirsiniz. Sadece belli bir rengi tercih edebileceğiniz gibi karışık balon renklerini de tercih edebilirsiniz.  Balon baskı rengi ise tek renk olmalıdır. Siyah tercih edilmesi daha iyi sonuçlar verecektir.

Fotoğraf baskılı balon fiyatları  seçeceğiniz miktar ve balon özelliğine göre değişecektir. 1.000 adetten az taleplerde 100 ve 250 adet balon baskısı yaptırabilirsiniz. Kalp şekilli ve yuvarlak balon ile metalik ve standart renkler tercih edilebilir. Bu seçimlere göre baskılı balon fiyatları değişecektir.

Balon üzerine fotoğraf baskı uygulamalarında en iyi sonuç beyaz balon üzerine siyah baskıda elde edilmektedir. Kusursuz uygulamalar için çözünürlüğü yüksek fotoğraflar tercih edilmelidir. Baskı kalitesini etkileyen önemli bir detaydır. Hangi amaçla kullanılacağı konusunda bilgi verilmesi, çalışmayı konsepte uydurmamıza ve ilgili clipart seçimlerimizde yardımcı olacaktır. Daha fazla örnek ve sipariş oluşturmak için şu adresi ziyaret edebilirsiniz.